Сьогодні День Народження мого сайту MI-RE-DO.

Новий сайт, звичайно ж, я не планувала створювати, оскільки з 2013 року вела попередній, який поступово розвивався, наповнювався моїми авторськими статтями. Улюблений сайт був створений самостійно, своїми руками, в нього було вкладено багато часу та коштів.

Але! Почалась війна. Російський хостинг, на якому був мій сайт, вкрав його. Сайт досі функціонує під моїм ім’ям, з моїми даними та моїми матеріалами.

Після довгих місяців переживань я вирішила, що під час війни люди позбавляються більшого – мирного життя, звичного устрою, своїх будинків, роботи. Багато мирного населення загинуло, так і не зрозумівши – за що їх позбавили життя. Гинуть у боях військові, захищаючи нашу країну.

Зараз, як ніколи, ми маємо згуртуватися, і робити те, що вміємо найкраще.
Я вмію дуже добре працювати на благо дітей та їхніх батьків, адже я – викладач музичної школи з великим стажем та величезним досвідом. І цей досвід я безоплатно передаю своїм колегам, а дітей – вчу вокалу, вчу бути відповідальними, добрими. Я допомагаю батькам своїх учнів у вихованні, розуміючи, як їм – і дітям, і батькам – складно у цей тяжкий час.

А ще я вмію створювати сайти. Сподіваюся, що сайт MI-RE-DO буде затребуваним і в педагогів музичних шкіл, і в вокалістів-початківців, які хочуть навчитися співати, і в усіх читачів, яких цікавлять питання голосу.
Нагадаю, що цей сайт для початківців, тому що автор – викладач музичної школи, а це – початкова сходинка професійної музичної освіти.

Запрошую на сторінки мого сайту. Сподіваюся на допомогу з вашого боку.

Отримавши потрібну інформацію, не йдіть «по англійськи», а залишайте свій слід: пишіть коментарі, поради та зауваження, ставте питання, на які я обов’язково відповім.

До скорої зустрічі.

З повагою, Ірина Аніщенко

.