ПРО САЙТ

Вітаю!

Дякую, що заглянули на мій сайт MI-RE-DO.

Я – Ірина Анищенко. Народилася і всі свої роки (за винятком студентських) мешкаю в Україні.

Рідний Мирноград довелося залишити в 2022 році через війну, що почалася. Але в жодну іншу країну я не виїжджала, моя Батьківщина – Україна, тут моє коріння, мої рідні та друзі.

Мирноград – невелике містечко, доглянуте і потопаюче в зелені. Дуже хочеться, щоб місто таким і залишилося – цілим, неушкодженим і, звичайно ж, мирним.

Донедавна я любила займатися творчістю – в’язанням на машинці, шиттям. А від їзди на своєму автомобілі завжди кайфувала.

З початком війни, вже другої, у 2022 році, все якось потьмяніло і похмуріло. Здавалося, все це ось-ось закінчиться – спочатку була впевненість, що за кілька днів, тижнів, потім за кілька місяців. І ось незабаром рік…

 

Я багато років займалася сайтобудуванням, вела свої блоги. Якось мій останній сайт заблокували, бо він був створений на платформі ru, а я живу в Україні. У відповіді на запит написали, що сайт знаходиться на стадії видалення. Але, яке було моє здивування, коли я побачила, що сайт працює, і що там було все збережено, крім хедера, чи, простіше, «шапки» сайту – першої картинки. Поміняли розташування статей, але всі матеріали залишилися без змін, я вказувалася автором статей, збереглася інформація про мене та моє фото. Але на цьому вони не зупинилися – пізніше у статті про автора дописали, що я переїхала до росії. На хостингу мені відповіли, що нічого не можуть зробити, а я змінити щось не можу, тому що не маю доступу до панелі керування сайтом.

Яке віроломство! Якщо ви вкрали сайт, то не прикривайтеся моїм ім’ям, не давайте брехливу інформацію, приберіть мої фото, пишіть свої статті.

 

Я довго переживала, адже сайт – це твоє дітище, а ще витрачені роки та кошти на утримання сайту.

Але зараз вирішила створити свій новий сайт. Тематика – та сама. Так як я працюю багато років у музичній школі викладачем, то й статті будуть про вокал та музичну школу.

Тобто ті питання, в яких я дуже добре розуміюся. І ще тому, що це дуже важливі теми: як дитина виховується у сім’ї, як проходить навчання у музичній школі, як будуються взаємні відносини вчителів та учнів. І, звичайно ж, це будуть статті про вокал і голос: як проходять уроки сольних співів у музичній школі, як покращити звучання голосу – візитної картки будь-якої людини.

Якщо ви – вчитель музики, музичний вихователь дошкільних закладів, вокальний педагог, хоровий диригент – тоді сайт для вас. А ще сайт для всіх, кого цікавлять питання музики, голосу, мови, співу, тобто для всіх початківців, тому що музична школа – це перший ступінь професійної музичної освіти.

 

PS     І ще:

– за все у цьому світі доводиться платити, за хостинг та домен сайту автори теж платять. Читачі ж отримують інформацію безкоштовно. Тому коли сайт доросте до хорошої відвідуваності, на його сторінках з′являться рекламні блоки, щоб покрити частину витрат на утримання сайту.

– згодом на сайті буде оформлена підписка на новини сайту, вона потрібна для отримання читачами подарунків. Подарунки плануються у вигляді книг про голос, корисних чек-листів, відео-уроків.

Тому пропоную Вам підписатися на новинну розсилку сайту, і, по можливості, не видаляти рекламу.

Статті сайту – авторські, без копіювання чужих текстів.

Частіше приходьте в гості. Читайте, і не забувайте писати коментарі. Для автора це дуже важливо.

 

До зустрічі!

З повагою, Ірина Анищенко

15 + 1 =