17.05.2023 р. відбувся День відкритих дверей у Бахмутському фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І. Карабиця (онлайн).
 

 

Викладач коледжу Олейніков Олексій Олександрович ознайомив присутніх з правилами вступу абітурієнтів у 2023 року.

Здавалося б, що може бути непересічного у цьому заході? Щороку надходять абітурієнти, щороку викладачі, батьки та їх діти дізнаються про вимоги для вступу…
Але зараз Бахмут у всіх на вустах. Від міста залишилися тільки каміння. Дивитися на кадри відео та слухати зведення з лінії фронту дуже тяжко.
Колись у квітуче, доглянуте місто викладачі музичних шкіл Донецької області приїжджали на курси підвищення кваліфікації та конкурси.
 

Це було дуже давно – у минулому житті. І як хочеться, щоб цей кошмар закінчився.
Але всі розуміють, що так, як було – не буде вже ніколи.
Незважаючи ні на що, Бахмутський коледж культури і мистецтв ім. І.Карабиця під керівництвом директора Вячеслава Паржицького продовжує свою роботу. На час воєнного стану заклад переміщено в місто Кам’янець-Подільський, Хмельницької області.

 

Освітній процес відбувається в змішаній формі з переважним оффлайн навчанням.

 

       Коледж

готує фахівців з фаховою передвищою освітою за освітньо-професійним ступенем

 

«Фаховий молодший бакалавр», галузі знань «Культура і мистецтво» за спеціальностями: Хореографія та Музичне мистецтво за програмами:

– Фортепіано
– Оркестрові струнні інструменти
– Оркестрові духові та ударні інструменти
– Народні інструменти
– Естрадний спів
– Хорове диригування
– Теорія музики

Заклад приймає абітурієнтів:

– на основі БСО (9 класів загальноосвітньої школи) – на 1-й курс на повний курс навчання (3 роки 10 місяців) з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти

– на основі ПСО (11 класів загальноосвітньої школи) – на 1-й курс зі скороченим терміном навчання (2 роки 10 місяців)

Учасники заходу День відкритих дверей у Бахмутському фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І. Карабиця (онлайн) поспілкувалися з викладачами коледжу, задали питання про умови навчання та проживання студентів, побажали організаторам творчого натхнення та якнайшвидшого повернення у відроджене місто-легенду Бахмут та у відбудований коледж культури і мистецтв.

І так буде!
Ірина Анищенко

.